Esileht / Uudised
Loovuse tehnika ettevõtluse õpetamises
01.02.2018 16:10 Vasjohha Aleksandr


Ootame õpetajaid ja õppejõude venekeelsele loovustehnikate koolitusele Техники креативности при обучении предпринимательству, mis toimub Tallinnas 14. märtsil 2018 Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames ja on haridustöötajatele tasuta.

Koolitusele on oodatud nii ettevõtlus- ja majandusõpetajad kui ka teised haridustöötajad, kes soovivad oma õppetöö muuta interaktiivsemaks ja loovalt arendada õpilaste ettevõtlikkust. Koolitusel osalejatel on võimalik omal käel praktiseerida ja rakendada erinevaid loovust arendavaid rühmatöö tehnikaid õpilaste õpetamisel ja praktiliste tööde juhendamisel.

Koolitust viib läbi Tartu Ülikooli ettevõtluse lektor Elina Kallas, kellel on doktorikraad majandusteaduses, rikkalik praktiline kogemus mitmest rahvusvahelisest ettevõttest ning koolituskogemus paljudes, sh rahvusvahelistes organisatsioonides. Tal on hea kogum akadeemilistest teadmistest ja praktilisest kogemusest, mis aitavad koolituse teemasid avada nende sügavust ja rakendatavust arvestades.

Koolituse info vene keeles leiab siit

Registreerumine koolitusele siin