Esileht / Uudised
Lugupeetud vanemad ja õpilased!
08.02.2024 06:03 Vasjohha Aleksandr

Andkem lastekodude lastele pidupäeva kingitus! Lihtsalt kingi neile kaunis märkmik Sõbra Päeval!
Juba teist aastat järjest osaleb TLVL heategevuskampaanias "Südamlik märkmik" MTÜ Südamete Soojus korraldusel.

Idee on üsna lihtne: õpilased ostavad kõva kaanega A5-formaadis märkmikke, millele nad kirjutavad allkirja Sõbra Päeva jaoks tundmatule eakaaslasele asenduskodus, lastehaiglas või päevakeskuses. Kirje peaks olema vene ja eesti keeles. Samuti võib osta kirjatarbeid - viltpliiatseid, pliiatseid jne - ja kingituseks kaasa anda koos märkmikuga.

Kampaania eesmärk on anda lastele, kes ravivad haiglas ja lastele peredest, kes on vähem majanduslikult kindlustatud, võimalus tunda, et Sõbra Päeval ei ole nad üksi. Just nemad saavad teie sõnumite ja kirjatarvete märkmikud kingituseks.

Kingitused kogutakse kokku 12. veebruariks kella 13:20-ks. Gümnaasiumis: buffee juures aatriumis on kast, kuhu kingituse saab panna. Põhikoolis selgitage oma klassijuhatajalt, kuhu saab kingituse viia.