Esileht / Uudised
Tere kõigile jalutajatele!
14.05.2024 06:16 Vasjohha Aleksandr


TLVL Walking Challenge 2024 hakkab tasapisi lõppema. Vaid paar (tuhat) sammu finišijooneni! See tähendab, et on aeg rääkida loosimisest ja kuulutada välja projekti sponsorid, et teile rohkem motivatsiooni lisada.

Auhinna loosimine toimub 20. mail kell 17:00 veebiülekandes Lütseumi kontol @tlvl.official. Auhindu võivad saada mitte ainult kõige sportlikumad ja sotsiaalselt aktiivsemad osalejad, vaid ka kõik, kes täitsid võistluse tingimused. Ära igatse!

Ja nüüd natuke projekti sponsoritest:

OleLukoe on mõttekaaslaste klubi, lastelaager, noorteorganisatsioon ja reisiseltskond. OleLukoe varustas meid pisiasjadega, mis suvel ja eriti laagris kasuks tulid: pudelid, seljakotid, T-särgid, bandaanid jne.

https://travel.olelukoe.ee/

Atlantis H2O veepark pakub tasuta kuponge keskuse külastamiseks nii suurtele kui väikestele seltskondadele.

https://aquapark.ee/

Pärast MyFitnessi tellimustega jõusaali külastamist saate värskendada end Nikolay buffet-baari kinkekupongide abil, kus on maitsvad küpsetised igale maitsele.

https://www.myfitness.ee/
https://nikolay.ee/

Joogivalmistajad Saku sponsoreerisid karastava vahuvee võistluse erinevates maitsetes.

https://www.saku.ee/et/

InGame'i ülesanded on suurimad ülesannete ruumid, kus on 11 erinevat mängu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Külastusi saab külastada 15 euro väärtuses kinkekaartidega.

https://ingame.ee/

Ning kino- ja teatrisõprade vahel loositakse välja maailma filmifestivalide parimaid filme näitava kino Sõprus kinkepiletid ning Vene Teatri etenduse “Mavka” piletid.

https://www.kinosoprus.ee/

https://www.veneteater.ee/

Jätkame koos marssimist TLVL Marching 2024-ga!