Loo oma unistuste koolitund!
18.09.2020 13:11 Vasjohha Aleksandr

Tere hea koolipere!

Meil on teie kooli 9.-12. klasside õpilastele vahva uudis. Ootame noori osalema inspiratsiooniseminaril „Loo oma unistuste koolitund!“, kus saavad ettevalmistuse tänavuseks õpetajate päevaks.

Õpilased kohtuvad videosilla teel muusikaettevõtja ja saatejuhi Reigo Ahvenaga, kes jagab nippe ja kogemusi, kuidas haarata publiku tähelepanu ja valmistada ette eriti põnev koolitund! Oma kogemusi on jagamas ka Jaan Poska Gümnaasiumi õpetaja Eerik Säre. Päeva modereerib inspiratsioonikõneleja ja koolitaja Harald Lepisk.

Aeg ja koht: 30. september, kell 15.30 – 18.00 Zoomi keskkonnas

Registreerimisel tuleb olla kiire, sest üritusel on osavõtjate arv piiratud! Üritustele on registreerimine avatud 25. septembrini: www.teeviit.ee/inspiratsiooniseminarid/

Inspiratsiooniseminari eesmärk on valmistada õpilased ette õpetajate päevaks ning näidata, et õpetaja töö annab noorele väärt kogemuse kogu eluks - eesvedamiseoskused, avaliku esinemise oskuse, enesekehtestamise võime ja koostööoskused.