Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi noormehed koolinoorte meistrid jalgpallis.
29.11.2019 13:51 Vasjohha Aleksandr

Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi noormehed võitsid  tasavägisel finaalturniiril koolinoorte meistritiitli jalgpallis. Kuldses meeskonnas mängisid Raider Stiven, Daniil Petruni, Mark Petrov, Igor Andrejev, Maksim Voltskov, Daniel Fedotov,  Maksim Paskotsi, Artjom Jermatsenko, Daniil Kuraksin,  Markus Kadel, Gleb Ignatenko, Artjem Komlov,  Aleks Polkopa, Danila Kudrjasov ja Nikita Ivanov.

Teise koha ja hõbemedalid võitsid Tallinna Arte Gümnaasiumi jalgpallurid. Võistkonnas mängisid Andreas Kevin Põldvee, Siim Aer, Rene Merilo, Robert Neimar, Clen-Raith Uibo, Artti Tõrv, Robi Saarma, Armin Loorits, Nevil Krimm, Sten-Jakob Viidas, Kristo Hussar, Richard Tohver, Jakob Tamberg ja  Artur Jeršov.

Kolmas koht ja ponksmedalid Tallinna Saksa Gümnaasiumi noormeestele. Võistkonnas mängisid Karevi Pajumets, Jan Richard Liiva, Hendrik Andre Herter, Otto-Robert Lipp, Denis Sergejev, Kristjan Kotli, Karl Viidebaum, Mihkel Altosaar, Martin Tammekänd, Patrik Saksus ja Gregor Hint.  Juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Ülo Kurig.

Finaalturniiril järgnesid Rocca al Mare Kool, Gustav Adolfi Gümnaasium ja Tallinna Reaalkool.

Meistrivõistlustel osales 40 gümnaasiumi  võistkonda,  meistri väljaselgitamiseks toimus kokku 108 mängu.

Suured tänud kõigile osalejatele, Eesti Jalgpalli Liidule ja kõigile  kohtunikele, kes aitasid pikka turniiri korraldada.

Palju õnne parimatele.
Andres Vakra